BLACK COAT LIPSTIK OOTD OUTFIT reserved WINTER zara

outfit x small pink bags and blue sweater

Hei, armsad!

Kuidas läinud on? Mina passin enamus aega toas ja vihma pärast õue eriti ei saagi. Isegi pildistada on väga keeruline, sest õues läheb nii kiiresti pimedaks. Ja see tähendab, et võimalus pilte saada on ainult hommiku poole.

Siiski olenemata halvast ilmast täidan oma kohustust ja üritan outfiti pilte teha. Seekord on midagi tumedamat üle pikka aja. Eelistasin see päev roosale vahelduseks sinist kampsunit ja musti Zara pükse. Kõige olulisem aksesuaar, väike kuldse kettiga kott jäi aga ainukese roosa esemena komplekti täiustama (vanaema kingitus). Nii, et midagi roosat peab mul ikka olema 😀

 

 

Püksid- Zara

Sweater – Zavanna

jalanõud-  Marco Tozzi

mantel- Reserved

kott- Mango

2 thoughts on “outfit x small pink bags and blue sweater

 1. Getter ütleb:

  Mulle täiega meeldib see Mango kott! Igaks juhuks küsin, egas sa ei ole kuskil näinud sarnase disaini ja värvivalikuga kotti, aga mis oleks nagu see cross-body rahakott ja käekott kaks ühes? Hetkel olen leidnud ühe roosa, mis peaaegu sobiks, kuigi sellele pole cross-body osa https://newmood.ee/p/furla/aisa-naiste-rahakott/FR-903448? Mis sa sellest arvad või oled kuskil midagi sarnast näinud. Ja samas see Mango toon ja eriti just kinnituse stiil meeldib mulle palju palju rohkem!!!!

  1. Emma Ambur ütleb:

   Aitäh 🙂
   Ma sellist sarnast olen näinud näiteks Parfoisis. Aga rohkem nagu polegi silma jäänud, samas sellist värvi on päris palju saada hetkel.
   Kahjuks mangos enam sellist ei ole jaa :/
   Kõike head otsinkute jätkamisel ja ma oleks ise ka põnevil kui sa leiaks midagi sarnast ja näitaksid ehk mullegi 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga